Jakie możliwości aranżacyjne dają kafle gresowe?

Aranżacja łazienki oraz kuchni w dużej mierze opiera się o wybór właściwych płytek, obecnie stosuje się często płytki ceramiczne na ścianie oraz gres na podłodze, podobnie możemy zastosować płytki w przedpokoju czy też w salonie.

Duży wybór, dostępność różnych modeli, kolorów, wzory kamieniopodobne czy też płytki imitujące drewno, pozwalają na dobranie odpowiedniej stylizacji. Klienci coraz częściej decydują się na duże kafle 80×80 cm, które wyglądają bardzo elegancko, w przypadku łazienki mogą być to kafle imitujące kamień.

Jakie możliwości aranżacyjne dają kafle gresowe?

Kafle 80×80 cm na podłogę w łazience i nie tylko

Obecnie kafle gresowe to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku podłogi, jest to płytka odporna na nacisk, można również wybrać różne modele odporne na ścieranie, w przypadku łazienki zwracamy uwagę na modele antypoślizgowe. Nowoczesne technologie sprawiają, że nadruki na płytkach generowane cyfrowo upodabniają płytkę gresową czy też ceramiczną do wyglądu kamienia naturalnego, można wybrać także bardzo interesujące płytki imitujące drewno. Kafle z kamienia naturalnego są dużo droższe, są również bardziej podatne na odpryski, przetarcia. Dlatego dobrym rozwiązaniem mogą być kafle 80×80 cm, które przykładowo będą imitowały jasny marmur, który świetnie sprawdza się nie tylko w łazience, ale również w kuchni.

Płytki coraz częściej układamy także w przedpokoju oraz w salonie, wymagają one mniej zabiegów niż podłoga drewniana, często wybierane są do pomieszczeń nowoczesnych, loftów, w tym przypadku dostępne są różne kolory, bogaty wzornictwo. Jeżeli chcemy stworzyć surową aranżację, możemy wybrać betonowe kafle 80×80 cm czy też o większych rozmiarach, które stworzą pomieszczenia industrialne. Dobierając wielkość kafli powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość oraz długość powierzchni, często także producenci oferują jeden model płytki w kilku rozmiarach, co ułatwia dobranie optymalnej ilości dla danego pomieszczenia.

Dobrym pomysłem może być odwiedzenie sklepu internetowego https://kaflando.pl, gdzie znajdziemy duży wybór płytek. Sklepy internetowe często oferują płytki z całego świata, bardzo ciekawe modele włoskie oraz hiszpańskie. Często także znajdziemy atrakcyjne promocje, sklepy internetowe posiadają także niższe marże niż sklepy stacjonarne.

Blog

Rzepak na polu bez chwastów: jak tego dokonać?

Rzepak to jedna z kluczowych roślin oleistych, uprawiana na całym świecie ze względu na cenne nasiona, z których produkuje się olej rzepakowy oraz pasze dla zwierząt. Jednak sukces w uprawie rzepaku często zależy od skutecznej kontroli chwastów. Chwasty stanowią poważne zagrożenie dla rzepaku, ponieważ mogą znacząco obniżyć plony i jakość nasion. Dlatego osiągnięcie stanu pola […]

Read More
Blog

Chłonne do usuwania wody z karoserii

Po dokładnym umyciu samochodu właściciele chcą uzyskać lśniący efekt bez zacieków na powierzchni karoserii. Aby to osiągnąć, niezwykle ważne jest odpowiednie wytarcie powierzchni lakieru w celu usunięcia zacieków i pozostałości wody. Warto sięgnąć po bardzo chłonne ręczniki, które nie tylko skutecznie usuwają wodę, ale także są wykonane z materiałów, które nie rysują powierzchni lakieru. Wykorzystanie […]

Read More
Blog

Ręczniki do osuszania karoserii

Po umyciu samochodu istotne jest zapewnienie, aby na karoserii nie powstały plamy z zacieków czy smug. W tym celu warto sięgnąć po chłonne ręczniki do suszenia auta, które zapewnią skuteczne i bezpieczne osuszenie powierzchni, pozostawiając ją czystą i lśniącą. Miękkie i delikatne ręczniki do suszenia auta Warto zwrócić uwagę na miękkość ręczników do suszenia auta, […]

Read More