Jakie możliwości aranżacyjne dają kafle gresowe?

Aranżacja łazienki oraz kuchni w dużej mierze opiera się o wybór właściwych płytek, obecnie stosuje się często płytki ceramiczne na ścianie oraz gres na podłodze, podobnie możemy zastosować płytki w przedpokoju czy też w salonie.

Duży wybór, dostępność różnych modeli, kolorów, wzory kamieniopodobne czy też płytki imitujące drewno, pozwalają na dobranie odpowiedniej stylizacji. Klienci coraz częściej decydują się na duże kafle 80×80 cm, które wyglądają bardzo elegancko, w przypadku łazienki mogą być to kafle imitujące kamień.

Jakie możliwości aranżacyjne dają kafle gresowe?

Kafle 80×80 cm na podłogę w łazience i nie tylko

Obecnie kafle gresowe to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku podłogi, jest to płytka odporna na nacisk, można również wybrać różne modele odporne na ścieranie, w przypadku łazienki zwracamy uwagę na modele antypoślizgowe. Nowoczesne technologie sprawiają, że nadruki na płytkach generowane cyfrowo upodabniają płytkę gresową czy też ceramiczną do wyglądu kamienia naturalnego, można wybrać także bardzo interesujące płytki imitujące drewno. Kafle z kamienia naturalnego są dużo droższe, są również bardziej podatne na odpryski, przetarcia. Dlatego dobrym rozwiązaniem mogą być kafle 80×80 cm, które przykładowo będą imitowały jasny marmur, który świetnie sprawdza się nie tylko w łazience, ale również w kuchni.

Płytki coraz częściej układamy także w przedpokoju oraz w salonie, wymagają one mniej zabiegów niż podłoga drewniana, często wybierane są do pomieszczeń nowoczesnych, loftów, w tym przypadku dostępne są różne kolory, bogaty wzornictwo. Jeżeli chcemy stworzyć surową aranżację, możemy wybrać betonowe kafle 80×80 cm czy też o większych rozmiarach, które stworzą pomieszczenia industrialne. Dobierając wielkość kafli powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość oraz długość powierzchni, często także producenci oferują jeden model płytki w kilku rozmiarach, co ułatwia dobranie optymalnej ilości dla danego pomieszczenia.

Dobrym pomysłem może być odwiedzenie sklepu internetowego https://kaflando.pl, gdzie znajdziemy duży wybór płytek. Sklepy internetowe często oferują płytki z całego świata, bardzo ciekawe modele włoskie oraz hiszpańskie. Często także znajdziemy atrakcyjne promocje, sklepy internetowe posiadają także niższe marże niż sklepy stacjonarne.

Blog

Zwalczanie chorób grzybowych w zbożach ozimych: co musisz wiedzieć?

Zboża ozime są nieodłączną częścią wielu systemów rolniczych na całym świecie, stanowiąc istotną część łańcucha żywnościowego. Jednakże, uprawa zbożowych ozimych niesie ze sobą ryzyko wystąpienia różnych chorób grzybowych, które mogą znacząco obniżyć plony i jakość zbiorów. W dzisiejszym artykule omówimy najważniejsze choroby grzybowe występujące w zbożach ozimych oraz strategie ich zwalczania. Choroby grzybowe w zbożach […]

Read More
Blog Handel

Alfatec Pro – producent opakowań dla branży gastronomicznej

Alfatec Pro (https://alfatec.pl/) to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji opakowań dla branży gastronomicznej. Dzięki zaangażowaniu w innowacje i nieustannej reakcji na potrzeby rynku, Alfatec Pro zdobyło pozycję lidera zarówno w kraju, jak i za granicą. Firma stale rozwija swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klientów i wyzwań branży. Wysokiej jakości produkty aluminiowe Podstawą oferty Alfatec […]

Read More
Blog

Jak Długo Trwa Pozycjonowanie Strony

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego pewne strony internetowe zawsze pojawiają się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania, podczas gdy inne tkwią na dalszych stronach? To właśnie efekt pozycjonowania strony, procesu, który sprawia, że Twoja witryna staje się bardziej widoczna w internecie. Ale ile czasu zajmuje pozycjonowanie strony? Czy to szybka podróż na szczyt czy długotrwała […]

Read More